פרוייקטים למגורים ותעשייה

1/4
משכנות דוד
(יחד עם אדר' אבנר מלכוב)

זהו פרויקט אורבני המשלב דירות מגורים עם שטח ציבורי פתוח הנמצא בחזית האחורית של הבנין עם שטחי מסחר הפונים לדרך בית לחם בירושלים.

בבנין 42 יחידות דיור ושטח למסחר של כ-500 מ"ר.

הפרויקט בוצע עבור חב' אוסטיס בע"מ.

1/5
נופי גד

 

בפרויקט "נופי גד" בירושלים נבנו 117 יחידות דיור ב- 13 מבנים.

הדירות הן בנות 3, 4 ו-5 חדרים. בתכנון הכללי של הפרויקט  שמנו דגש מיוחד על הצמדת שטחי חוץ מסוגים שונים ובגדלים שונים לכל אחת מהדירות, וזאת לאור המרקם העירוני הצפוף בשכונה.  שטחי החוץ כוללים מרפסות מקורות, מרפסות גג וגינות צמודות.

הגינון והצמחייה הרבה שהוסיפו הדיירים  מעידים על החשיבות הרבה שהם מייחסים לשטחי החוץ ועל התרומה  של המרפסות והגינות לאיכות החיים בדירות.

1/3
רכס חלילים 

כחלק משכונת רכס חלילים במבשרת ירושלים, הוזמן ע"י חברת משהב תכנון של 47 קוטג'ים.   האתר נועד  למגורים צמודי קרקע, שחלקו נבנה ע"י חברות בניה וחלקו פותח כ"בנה ביתך".  התכנון ברכס חלילים נעשה תוך שמירה על מערכת ההנחיות שפותחה ע"י מתכנני האתר, ושמטרתה  לשמור על אופי אחיד של שכונה, שבה לכל מבני המגורים  מאפיינים עיצוביים משותפים.

1/4
תעשיות עתירות ידע
 גבעת רם

הבנין מתוכנן בקמפוס גבעת רם של האוניברסיטה העברית עבור תעשיות עתירות ידע.
זהו  מבנה רב תכליתי שיכול לשמש כמשרדים וכמעבדות, עבור גופים חוץ אוניברסיטאיים שירצו להנות מהקרבה לקמפוס ולשרותים שהוא מציע. שטח הבנין כ-2,000 מ"ר.

 

1/2
מפעל רפא

מפעל התרופות "רפא" נמצא באיזור התעשיה בשכונת רוממה בירושלים.  המבנה הראשון נמצא בבנין תעשיה ישן. המשרד טיפל בתכנון אולמות הייצור, ועל ידי ציפוי חיצוני בלוחות אלומיניום צבעוניים הפך הבנין התעשייתי הישן למבנה בעל נוכחות ברחוב.
בשלב מאוחר יותר, כשהמפעל התרחב למבנה סמוך, טופל גם המבנה החדש ונבנה גשר שחיבר את שני האגפים.
שטח המבנים כ- 2,500 מ"ר.

1/6
שימור ותוספות בניה

במשרד הוכנו מספר תכניות בנין עיר למיצוי זכויות בניה בבנינים קיימים בשכונות הוותיקות בירושלים.

התכנון כלל התמודדות עם שימור בהיקפים שונים של הבניינים ע"פ דרישות הוועדות ומיצוי זכויות הבניה על ידי תוספת קומות ואגפים.